VGP plaatst met succes € 500 miljoen senior unsecured groene obligaties met een looptijd van 5 jaar

Persbericht
Gereguleerde informatie

NIET VOOR VRIJGAVE, PUBLICATIE OF VERSPREIDING IN OF NAAR OF AAN ENIGE PERSOON GEVESTIGD OF WOONACHTIG IN DE VERENIGDE STATEN VAN AMERIKA, DIENS TERRITORIA EN BEZITTINGEN (INCLUSIEF PUERTO RICO, DE AMERIKAANSE MAAGDENEILANDEN, GUAM, AMERIKAANS SAMOA, HET EILAND WAKE EN DE NOORDELIJKE MARIANA EILANDEN), ENIGE STAAT VAN DE VERENIGDE STATEN VAN AMERIKA OF HET DISTRICT VAN COLUMBIA (DE “VERENIGDE STATEN”) OF AAN ENIGE AMERIKAANSE PERSOON (U.S. PERSON, ZOALS GEDEFINIEERD IN REGULATION S VAN DE UNITED STATES SECURITIES ACT VAN 1933, ZOALS GEWIJZIGD (DE “SECURITIES ACT”)) OF IN OF NAAR ENIGE ANDERE JURISDICTIE WAAR HET ONWETTIG IS OM DIT PERSBERICHT VRIJ TE GEVEN, TE PUBLICEREN OF TE VERSPREIDEN

26 maart 2025, 19:30, Antwerpen, België: VGP NV (“ VGP ”), een Europese aanbieder van hoogwaardig logistiek en semi-industrieel vastgoed, kondigt vandaag de succesvolle plaatsing aan van haar derde groene benchmark obligatie voor een nominaal bedrag van € 500 miljoen, op 5 jaar tegen een coupon van 4,25 procent p.a. en met vervaldatum op 29 januari 2031 (de “Obligaties”).

De nieuwe uitgifte werd goed ontvangen door de markt: de totale vraag bedroeg tegen 3.3x keer het volume van het aanbod. Een bedrag gelijk aan de netto opbrengsten van de uitgifte van de Obligaties zullen worden gebruikt voor de financiering en/of herfinanciering van een portefeuille van in aanmerking komende activa in overeenstemming met het ‘ VGP Sustainable Finance Framework’. In dit opzicht heeft VGP gisteren de lancering aangekondigd van een geplafonneerd aanbod tot aankoop (het “Aanbod”) inzake diens uitstaande 500.000.000 EUR 1,625 % vaste rente groene obligaties met 17 januari 2027 als vervaldatum (ISIN: BE6332786449) en 600.000.000 EUR 1,50 % vaste rente groene obligaties met 8 april 2029 als vervaldatum (ISIN: BE6327721237) in cash. Voor meer informatie over het Aanbod, inclusief de aanbiedings- en distributiebeperkingen in verband hiermee, dienen houders van de bestaande obligaties de aankondiging van de lancering te raadplegen die beschikbaar is via deze link: https://www.vgpparks.eu/nl/investeerders/financiele-schuld/.

De Obligaties zullen worden genoteerd en worden toegelaten tot verhandeling op de beurs van Luxemburg (EuroMTF). De afwikkeling en toelating tot de handel van de Obligaties zijn gepland voor 2 april 2025.

De banken die als joint bookrunners optreden bij de transactie zijn Belfius Bank SA/NV, BNP PARIBAS, J.P. Morgan SE en KBC Bank NV.

CONTACT GEGEVENS VOOR INVESTEERDERS EN VRAGEN UIT DE MEDIA

Investor RelationsTel: +32 (0)3 289 1433
investor.relations@vgpparks.eu

OVER VGP

VGP is een pan-Europese eigenaar, beheerder en ontwikkelaar van kwalitatief hoogstaand logistiek en semi-industrieel vastgoed en een leverancier van duurzame energieoplossingen. VGP heeft een volledig geïntegreerd bedrijfsmodel met uitgebreide expertise en jarenlange ervaring in de hele waardeketen. VGP , opgericht in 1998 als een Belgische familiale vastgoedontwikkelaar in Tsjechië, heeft vandaag ongeveer 380 VTE’s en is actief in 18 Europese landen, rechtstreeks en via verschillende 50:50 joint ventures. Per 31 december 2024 bedroeg de Bruto Vermogenswaarde van VGP , inclusief de joint ventures aan 100%, € 7,8 miljard en had het bedrijf een Netto Vermogenswaarde (EPRA NTA) van € 2,4 miljard. VGP is genoteerd op Euronext Brussel (ISIN: BE0003878957).

Voor meer informatie, kunt u terecht op: http://www.vgpparks.eu

TOEKOMSTGERICHTE VERKLARINGEN: Dit persbericht kan toekomstgerichte verklaringen bevatten. Dergelijke verklaringen geven de huidige visie van het management weer met betrekking tot toekomstige gebeurtenissen, en impliceren bekende en onbekende risico's, onzekerheden en andere factoren die ertoe kunnen leiden dat de werkelijke resultaten wezenlijk verschillen van eventuele toekomstige resultaten, prestaties of verwezenlijkingen uitgedrukt of geïmpliceerd door dergelijke toekomstgerichte verklaringen. VGP verstrekt de informatie in dit persbericht op deze datum en neemt geen enkele verplichting op zich om enige toekomstgerichte verklaring in dit persbericht bij te werken in het licht van nieuwe informatie, toekomstige gebeurtenissen of anderszins. De informatie in dit persbericht vormt geen aanbod tot verkoop of een uitnodiging tot het kopen van effecten in VGP of een uitnodiging of aansporing tot het aangaan van enige andere beleggingsactiviteit. VGP wijst elke aansprakelijkheid af voor verklaringen afgelegd of gepubliceerd door derden en neemt geen enkele verplichting op zich om onjuiste gegevens, informatie, conclusies of meningen gepubliceerd door derden met betrekking tot dit of enig ander persbericht uitgegeven door VGP te corrigeren.

Bijlage